logo
سه شنبه 04 مهر 1396 - 
 جديدترين اخبار:      بیانات در مراسم دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی   اقتصاد مقاومتی نیازمند تولید بیشتر و حضور در بازارهای جهانی است   واقعیت و روش تبیین کنش انسانی در چهارچوب فلسفه اسلامی منتشر شد      وضعیت ایران در توسعه انسانی   بازتولید طراحی الگوی پایه اسلامی ایرانی پیشرفت در نشست 3 روزه   بازنگری الگوی پایه اسلامی ایرانی پیشرفت   دهمین همایش پژوهش های نوین در علوم و فناوری   آغاز ثبت نام در بیست یکمین نادکاپ دانشگاه صنعتی شریف   اولین جشنواره ملی ساختمان انرژی صفر (جایزه ملی طراحی ساختمان ZEB)   پنجمین همایش ملی علوم جغرافیایی دانشگاه پیام نور   پنجمین کنفرانس جامع مدیریت و مهندسی سیلاب   منظور رهبر انقلاب از تعامل با دنیا چیست؟   
منظور رهبر انقلاب از تعامل با دنیا چیست؟
-  273ساعت و 34دقیقه پیش 

رهبر انقلاب در روز تنفیذ رئیس‌جمهور دوازدهم، سه جهت‌گیری اصلی را برای فعالیت دولت جدید تعیین و مشخص ‌کردند: پرداختن به مشکلات...

اقتصاد مقاومتی نیازمند تولید بیشتر و حضور در بازارهای جهانی است

-  272ساعت و 40دقیقه پیش  -  272ساعت و 40دقیقه پیش 

اقتصاد مقاومتی نیازمند تولید بیشتر و حضور در بازارهای جهانی است و ورود سرمایه گذار خارجی به بخش انرژی از استراتژی های مهم و موفق در خنثی کردن تحریم های ظالمانه محسوب می شود.

وضعیت ایران در توسعه انسانی

-  272ساعت و 54دقیقه پیش  -  272ساعت و 54دقیقه پیش 

برنامه توسعه سازمان ملل متحد طی ٢٥ سال گذشته (از سال ١٩٩٠ تا ٢٠١٥) گزارشی سالانه درباره «شاخص توسعه انسانی» (HDI) کشورهای جهان منتشر و آن‌ها را رتبه‌بندی

رونق تجاری سازی از طریق نظام مالیاتی اختراع

-  895ساعت و 47دقیقه پیش  -  895ساعت و 47دقیقه پیش 

مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی چگونگی تجاری سازی از طریق نظام مالیاتی اختراع را بررسی کرد.

هنوز شرایط مطلوب برای یکسان سازی نرخ ارز فراهم نیست

-  896ساعت و 7دقیقه پیش  -  896ساعت و 7دقیقه پیش 

پژوهشگر بانکی معتقد است به دلیل تامین نشدن برخی پیش نیازها برای عملیاتی شدن یکسان‌سازی نرخ ارز و همچنین تقویت انتظارات تورمی در جامعه؛ اجرای ارز تک نرخی در شرایط مناسبی قرار ندارد.

تحقق ۹۲ درصدی وصولی مالیات بر ارزش افزوده

-  896ساعت و 9دقیقه پیش  -  896ساعت و 9دقیقه پیش 

معاون مالیات بر ارزش افزوده سازمان امور مالیاتی کشور، از تحقق ۹۲ درصدی وصولی مالیات بر ارزش افزوده و همچنین رشد ۱۰ درصدی وصولی‏‌ها در چهار ماه امسال نسبت به دوره مشابه پارسال خبر داد.

پرداخت سود سهام عدالت بزودی، اما مشروط

-  896ساعت و 10دقیقه پیش  -  896ساعت و 10دقیقه پیش 

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، سید جعفر سبحانی افزود: این سازمان به شرط اینکه شورای عالی اجرای سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی موارد و مسائل مهمی همچون نحوه، چگونگی، اولویت بندی و موارد مشابه در زمینه ارائه سودهای پرداختی را تعیین و تکلیف کند ؛ این سود را پرداخت می کند.

بیانات در مراسم دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی
-  153ساعت و 59دقیقه پیش 

مراسم بسیار باشکوه و زیبا و پُرمغزی را امروز اجرا کردید؛ تمرینها بسیار خوب بود، آرایش میدان بسیار زیبا بود و مراسمی که اجرا کردید، به‌طور کامل ابتکاری و پُرمغز بود. ابتکار در همه‌ی مسائل کاری و آموزشی...

واقعیت و روش تبیین کنش انسانی در چهارچوب فلسفه اسلامی منتشر شد
-  272ساعت و 46دقیقه پیش 

واقعیت و روش تبیین کنش انسانی در چهارچوب فلسفه اسلامی منتشر شد

بازتولید طراحی الگوی پایه اسلامی ایرانی پیشرفت در نشست 3 روزه

-  272ساعت و 56دقیقه پیش  -  272ساعت و 56دقیقه پیش 

معاون علمی مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت با اشاره به برگزاری نشست 3 روزه الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت گفت: در این سه روز طی برگزاری جلساتی با همفکری اندیشکده‌های مختلف و تنوع دیدگاه‌های شرکت‌کنندگان و شخصیت‌های برتر حوزوی و دانشگاهی، با تبادل نظر و همفکری به دیدگاه‌های برتری دست پیدا کرده‌ایم.

همکاری‌های دانشگاه امام صادق(ع) با دبیرخانه دائمی کنگره بین‌المللی علوم انسانی اسلامی

-  895ساعت و 51دقیقه پیش  -  895ساعت و 51دقیقه پیش 

به گزارش دبیرخانه دائمی کنگره بین‌المللی علوم انسانی اسلامی، جلسه‌ی شورای پژوهش دانشگاه امام صادق(ع)، سه‌شنبه ۲۴ مردادماه ۱۳۹۶ با حضور دکتر عطاءالله رفیعی آتانی رئیس دبیرخانه دائمی و دبیر علمی کنگره برگزار شد.

نهمین نشست نظریه‌پردازی در قلمرو علوم انسانی اسلامی برگزار شد

-  895ساعت و 53دقیقه پیش  -  895ساعت و 53دقیقه پیش 

به گزارش دبیرخانه دائمی کنگره بین‌المللی علوم انسانی اسلامی، نهمین نشست نظریه‌پردازی در قلمرو علوم انسانی اسلامی، سه‌شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ در دفتر قم دبیرخانه‌ی کنگره از ساعت ۱۴ الی ۱۶ برگزار شد.

ساختار و وظایف کمیسیون الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت کنگره مورد بررسی قرار گرفت

-  895ساعت و 55دقیقه پیش  -  895ساعت و 55دقیقه پیش 

به گزارش دبیرخانه دائمی کنگره بین‌المللی علوم انسانی اسلامی، جلسه‌ی ۴ ساعته‌ی بررسی ساختار و وظایف کمیسیون الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت سه‌شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ در دانشگاه امام صادق(ع) برگزار شد.

فراخوان انتخاب رساله ها و پایان نامه ها در زمینه الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت

-  1714ساعت و 57دقیقه پیش  -  1714ساعت و 57دقیقه پیش 

مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت با هدف تشویق دانشجویان به پرداختن به موضوع الگوی پیشرفت، هم‌زمان با برگزاری یازدهمین کنگره پیشگامان پیشرفت، از رساله‌ها و پايان‌نامه‌هاي برتر مرتبط با الگوي اسلامي ايراني پيشرفت پس از داوري با اهدای جوايز نقدي قدرداني به عمل می آورد.

یازدهمین کنگرة پیشگامان پیشرفت در تاریخ ۲۳ آذر ماه ۱۳۹۶ برگزار می شود

-  1715ساعت و 1دقیقه پیش  -  1715ساعت و 1دقیقه پیش 

کنگره پیشگامان پیشرفت همایشی علمی، ملی و دانشجویی است که با نظارت مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت فعالیت می‌کند. این کنگره به صورت سالانه برگزار می‌شود و هدف آن به کارگیری ظرفیت جوانان و نخبگان علاقه‌مند به مباحث پیشرفت و استفاده مناسب از قابلیت‌ها، تجارب و توانمندی آنان در زمینه پیشرفت است.

هشتمین نشست نظریه‌پردازی در قلمرو علوم انسانی اسلامی

-  1815ساعت و 46دقیقه پیش  -  1815ساعت و 46دقیقه پیش 

نشست هشتم از سلسله نشست‌های نظریه‌پردازی در قلمرو علوم انسانی اسلامی با موضوع روش‌های تحقیق در اقتصاد اسلامی با حضور آیت الله حسن‌آقا نظری، دکتر حسن سبحانی، دکتر حسین عیوضلو و دکتر محمدعلی متفکرآزاد ۱۰ تیرماه در مرکز پژوهش‌های علوم انسانی اسلامی صدرا برگزار شد.

بازنگری الگوی پایه اسلامی ایرانی پیشرفت
-  273ساعت و 5دقیقه پیش 

به گزارش دفتر ارتباطات مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت در این نشست سه روزه بیش از 80 نفر از اعضای شورای عالی، روسا و اعضای اندیشکده های مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت در قالب دو کمیسیون به بررسی نقده...

جایگاه «معیشت مردم» در «منظومه‌ی ارزشی انقلاب اسلامی» براساس بیانات رهبر انقلاب...

خبرنامه الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت
پایگاه استنادی علوم جهان اسلام
RSS