logo
پنجشنبه 02 آذر 1396 - 
 جديدترين اخبار:درآمدهای گمرکی به کمک سامانه جامع گمرکی سه برابر شد   جلد دوم کتاب نظریه منتشر شد   جلسه رسیدگی به مشکلات زلزله‌زدگان با حضور رهبر انقلاب   اتحاد برای پیمان پولی               امنیت اقتصادی یا اقتصاد امن؟   شناسایی وظایف دستگاههای اجرایی در برنامه ششم توسعه   خلاصه ای از فعالیت کمیته های هفتمین کنفرانس الگوی پیشرفت   همایش تحول در علوم انسانی از دیگاه آیت‌الله خامنه‌ای            

 کد خبر: 14276   زمان ارسال : 1396-04-25 17:31:49    تعداد بازدید: 399    نویسنده:  
فراخوان انتخاب رساله ها و پایان نامه ها در زمینه الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت

مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت با هدف تشویق دانشجویان به پرداختن به موضوع الگوی پیشرفت، هم‌زمان با برگزاری یازدهمین کنگره پیشگامان پیشرفت، از رساله‌ها و پايان‌نامه‌هاي برتر مرتبط با الگوي اسلامي ايراني پيشرفت پس از داوري با اهدای جوايز نقدي قدرداني به عمل می آورد.

 مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت با هدف بهره‌مندی از نتایج مطالعات و پژوهش‌های انجام شده در مقاطع تحصیلات تکمیلی دانشگاه‌ها و مراکز علمی و حوزوی و برقراری تعامل اندیشمندانه با آنها و نیز تقدیر از دانش‌آموختگانی که در زمینه‌های الگوی پیشرفت رساله و پایان نامه خود را به انجام رسانده‌اند، هم‌زمان با برگزاری یازدهمین کنگره پیشگامان پیشرفت، از رساله‌ها و پایان‌نامه‌های آنها پس از داوری با اهدای جوایز نقدی قدردانی به عمل می آورد.

بر این اساس از آن دسته از دانش‌آموختگان مقاطع مختلف کارشناسی‌ارشد، دکتری و معادل حوزوی واجد شرایط و یا آن دسته از دانشجویان دانشگاهی و طلاب حوزه‌های علمیه که موضوع رساله و پایان‌نامه آنها در زمینه پیشرفت است و در شرف تدوین نهایی و دفاعیه هستند و مایلند رساله یا پایان‌نامه آنان در مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت مورد ارزیابی قرار گیرد تقاضا می‌شود، از طریق سامانه olgou.ir ثبت نام و آمادگی خویش را اعلام کنند. رساله‌ها و پایان‌نامه‌هایی که در فرآیند داوری اولیه مورد پذیرش قرار گیرند، در نمایشگاهی که در روز برگزاری کنگره پیشگامان پیشرفت برپا خواهد شد در معرض دید شرکت کنندگان قرار خواهند گرفت. از نویسندگان رساله‌ها و پایان‌نامه‌هایی که در فرآیند داوری نهایی به عنوان برتر انتخاب شوند در روز برگزاری کنگره با اهدای جوایز نقدی قدردانی خواهد شد. لازم به ذکر است که آخرین مهلت ارسال اطلاعات پایان‌نامه‌ها و رساله‌ها، ۲۰ آبان ۱۳۹۶ می‌باشد.

در پایان گزارشی از چهارمین فراخوان رساله‌ها و پایان‌نامه‌های در زمینه الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت آورده شده است؛ مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت در راستای شناسایی، حمایت و استفاده از تحقیقات انجام شده در سطح دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی سراسر کشور و بهره‌مندی محتوایی از رساله‌های دکتری مرتبط با الگو در چهارمین فراخوان اقدام به گردآوری و داوری رساله‌های مرتبط کرد. پیرو این دیدگاه، بیش از ۹۰۰ رساله و پایان‌نامه در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا از دانشگاه‌های سراسر کشور در رشته‌های مختلف در سامانه الکترونیکی ثبت یا از طریق پایگاه‌های داده مربوطه گردآوری که در چهار مرحله براساس شاخص‌های معین و دستاوردهای مکتسبه ارزیابی و داوری شدند و در نهایت بر طبق نظر داوران محترم ۱۰ رساله در قالب رساله‌های برتر و شایسته تقدیر انتخاب شدند.

*****
نام و نام خانوادگی ایمیل
پیغام
کد امنیتی مقابل را وارد کنید کد امنیتی

printer