logo
دوشنبه 01 بهمن 1397 - 
 جديدترين اخبار:مقروض‌ترین و گرفتارترین دولت‌های دنیا      سیر تکاملی بانکداری مرکزی و درس هایی برای ایران   پیام رهبر انقلاب به نشست اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا   افزایش ۲۴ درصدی فروش شرکت‌های برتر ایرانی   فعالیت بانک قرض‌الحسنه مهر ایران دائمی شد   تامین ارز در کشور شتاب گرفت   سه زن ایرانی در فهرست ۵۰ دانشمند زن برجسته آسیا   استاد ایرانی، برنده مدال ۲۰۱۹ جامعه زلزله شناسی آمریکا شد   دکتر بهاروند، برنده جایزه آکادمی علوم جهان شد   انجمن آسیایی جغرافیا تاسیس شد   طراحی نرم افزار تشخیص سطح هوشیاری و استرس در کشور   تصمیم‌های بزرگ مدیران؛ راه تحقق تولید ملی         

 کد خبر: 14589   زمان ارسال : 1397-07-12 09:43:06    تعداد بازدید: 160    نویسنده:  
ثبت ۲۷۲ شرکت دانش بنیان

ثبت شرکت‌های دانش بنیان در ۴ ماهه ابتدای امسال به ۲۷۲ مورد افزایش یافت. همچنین پروانه تحقیق و توسعه نیز با ۳۷ درصد رشد به ۴۱ فقره رسید.

 به گزارش خبرگزاری صداو سیما از شاتا، همچنین دراین مدت شرکت های تایید شده دانش بنیان صنعتی با 127 درصد رشد به 134 و کل شرکتهای تایید شده دانش بنیان با 24 درصد رشد به272 شرکت رسید و 25 شرکت تائید سطح فناوری واحد های صنایع پیشرفته را دریافت کردند .
بر اساس آمار در 4 ماه مذکور 3 پروانه بهره برداری تولید نرم افزار صادر و 45 نفر مشغول به کار شدند و 14 پروانه در این زمینه تمدید شد .
بررسی وضع موجود پروانه بهره برداری تولید نرم افزار حاکی است که تا تیر ماه سال جاری 96 پروانه موجود است ودر این زمینه 8228 نفر مشغول به کارند که نسبت به مدت مشابه سال قبل حدود 6 درصد افزایش رخ داده است . شاغلین در واحدهای تحقیق و توسعه پروانه بهره برداری معتبر نرم افزاری نیز تا تیر ماه 1204 نفر بوده است .
همچنین طی 4 ماهه ابتدای امسال تعداد جواز تاسیس خدمات فنی و مهندسی صادره 78 مورد بوده است و 11 فقره جواز تاسیس خدمات فنی مهندسی تمدید شده است این در حالی است که تعداد صدور پروانه فنی مهندسی 52 و پروانه فنی مهندسی تمدید شده 11 فقره اعلام شده است.
در همین مدت جواز تاسیس مرکز پژوهشهای صنعتی و معدنی صادره 4 فقره و پروانه پژوهش مرکز پژوهش های صنعتی و معدنی صادره 2 فقره گزارش شده است .

*****
نام و نام خانوادگی ایمیل
پیغام
کد امنیتی مقابل را وارد کنید کد امنیتی

printer