logo
چهارشنبه 01 خرداد 1398 - 
 جديدترين اخبار:         سند ۲۰۳۰: دروازه ورود استعمار فرانو               الزامات برداشت از صندوق توسعه ملی   چند و چون بازار متشکل ارزی   درخشش نتایج مطالعه بی سابقه محققان ایران در اخبار علمی جهان   دو فیزیکدان ایرانی در جمع داوران برجسته ۲۰۱۹ انجمن فیزیک آمریکا   علم ایران، آن سوی حباب سازی ها   نشست رونمایی از دو کتاب «روش نظریه‌پردازی اسلامی در علوم انسانی» و «بنیان‌های فکری جامعه‌شناسان غرب و متفکران اجتماعی اسلامی» برگزار می‌شود   دیدار فرمانده کل ارتش و جمعی از فرماندهان نیروی زمینی با رهبر انقلاب   

 کد خبر: 14590   زمان ارسال : 1397-07-12 09:44:39    تعداد بازدید: 244    نویسنده:  
امضای سه سند همکاری میان ایران و ترکیه

سه سند همکاری در زمینه مسائل مربوط به کشاورزی در دیدار وزیر جهاد کشاورزی ایران و وزیر کشاورزی و جنگلداری ترکیه به امضا رسید.

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، سند نخست در خصوص سند هفتمین نشست کمیته راهبری همکاری‌های کشاورزی دو کشور بود که به امضای مسئولان ذیربط رسید.

سند همکاری‌های دامپزشکی نیز به امضای علیرضا رفیع پور رئیس سازمان دامپزشکی ایران و از سوی ترکیه نیز مدیرکل غذا و کنترل سلامت وزارت کشاورزی و جنگلداری این کشور رسید.

سند همکاری‌ها در زمینه توسعه صنعت زنبورداری را در این نشست بانکی پور مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه زنبورداری ایران و از سوی ترکیه نیز رئیس انجمن زنبورداران ترکیه امضا کردند.

*****
نام و نام خانوادگی ایمیل
پیغام
کد امنیتی مقابل را وارد کنید کد امنیتی

printer