logo
دوشنبه 01 بهمن 1397 - 
 جديدترين اخبار:مقروض‌ترین و گرفتارترین دولت‌های دنیا      سیر تکاملی بانکداری مرکزی و درس هایی برای ایران   پیام رهبر انقلاب به نشست اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا   افزایش ۲۴ درصدی فروش شرکت‌های برتر ایرانی   فعالیت بانک قرض‌الحسنه مهر ایران دائمی شد   تامین ارز در کشور شتاب گرفت   سه زن ایرانی در فهرست ۵۰ دانشمند زن برجسته آسیا   استاد ایرانی، برنده مدال ۲۰۱۹ جامعه زلزله شناسی آمریکا شد   دکتر بهاروند، برنده جایزه آکادمی علوم جهان شد   انجمن آسیایی جغرافیا تاسیس شد   طراحی نرم افزار تشخیص سطح هوشیاری و استرس در کشور   تصمیم‌های بزرگ مدیران؛ راه تحقق تولید ملی         

 کد خبر: 14590   زمان ارسال : 1397-07-12 09:44:39    تعداد بازدید: 165    نویسنده:  
امضای سه سند همکاری میان ایران و ترکیه

سه سند همکاری در زمینه مسائل مربوط به کشاورزی در دیدار وزیر جهاد کشاورزی ایران و وزیر کشاورزی و جنگلداری ترکیه به امضا رسید.

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، سند نخست در خصوص سند هفتمین نشست کمیته راهبری همکاری‌های کشاورزی دو کشور بود که به امضای مسئولان ذیربط رسید.

سند همکاری‌های دامپزشکی نیز به امضای علیرضا رفیع پور رئیس سازمان دامپزشکی ایران و از سوی ترکیه نیز مدیرکل غذا و کنترل سلامت وزارت کشاورزی و جنگلداری این کشور رسید.

سند همکاری‌ها در زمینه توسعه صنعت زنبورداری را در این نشست بانکی پور مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه زنبورداری ایران و از سوی ترکیه نیز رئیس انجمن زنبورداران ترکیه امضا کردند.

*****
نام و نام خانوادگی ایمیل
پیغام
کد امنیتی مقابل را وارد کنید کد امنیتی

printer