logo
چهارشنبه 02 آبان 1397 - 
 جديدترين اخبار:   دو روی سکه‌ی تصویرسازی         جلسه سران قوا با رهبر انقلاب درباره مسائل اقتصادی کشور   3 راه کار جهادی برای کنترل شرایط اقتصادی   اختیارات بانک مرکزی برای اجرای برنامه اصلاح نظام بانکی تصویب شد   علمداران جهاد      محققان ایرانی تخمین سن افراد از روی تصویر چهره را ممکن کردند   مشروح گزارش صندوق بین‌المللی پول از ۱۲ شاخص‌ اقتصادی ایران در سال ۲۰۱۷   مروری بر نوسانات قیمت ارز در یک ماه گذشته      حضور و سخنرانی رهبر انقلاب در همایش ده‌ها هزارنفری «خدمت بسیجیان» در ورزشگاه آزادی   امضای سه سند همکاری میان ایران و ترکیه   

 کد خبر: 14590   زمان ارسال : 1397-07-12 09:44:39    تعداد بازدید: 79    نویسنده:  
امضای سه سند همکاری میان ایران و ترکیه

سه سند همکاری در زمینه مسائل مربوط به کشاورزی در دیدار وزیر جهاد کشاورزی ایران و وزیر کشاورزی و جنگلداری ترکیه به امضا رسید.

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، سند نخست در خصوص سند هفتمین نشست کمیته راهبری همکاری‌های کشاورزی دو کشور بود که به امضای مسئولان ذیربط رسید.

سند همکاری‌های دامپزشکی نیز به امضای علیرضا رفیع پور رئیس سازمان دامپزشکی ایران و از سوی ترکیه نیز مدیرکل غذا و کنترل سلامت وزارت کشاورزی و جنگلداری این کشور رسید.

سند همکاری‌ها در زمینه توسعه صنعت زنبورداری را در این نشست بانکی پور مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه زنبورداری ایران و از سوی ترکیه نیز رئیس انجمن زنبورداران ترکیه امضا کردند.

*****
نام و نام خانوادگی ایمیل
پیغام
کد امنیتی مقابل را وارد کنید کد امنیتی

printer