logo
سه شنبه 04 مهر 1396 - 
 تازه ترین ها:      بیانات در مراسم دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی   اقتصاد مقاومتی نیازمند تولید بیشتر و حضور در بازارهای جهانی است   واقعیت و روش تبیین کنش انسانی در چهارچوب فلسفه اسلامی منتشر شد      وضعیت ایران در توسعه انسانی   بازتولید طراحی الگوی پایه اسلامی ایرانی پیشرفت در نشست 3 روزه   بازنگری الگوی پایه اسلامی ایرانی پیشرفت   دهمین همایش پژوهش های نوین در علوم و فناوری   آغاز ثبت نام در بیست یکمین نادکاپ دانشگاه صنعتی شریف   اولین جشنواره ملی ساختمان انرژی صفر (جایزه ملی طراحی ساختمان ZEB)   پنجمین همایش ملی علوم جغرافیایی دانشگاه پیام نور   پنجمین کنفرانس جامع مدیریت و مهندسی سیلاب   منظور رهبر انقلاب از تعامل با دنیا چیست؟   
تعداد کل مطالب حاوی کلید واژه 'پول' : 1579 عدد   | صفحه 1از158 صفحه       1   2    بعدی

-  66ساعت و 20دقیقه پیش  -  66ساعت و 20دقیقه پیش 

منظور رهبر انقلاب از تعامل با دنیا چیست؟

-  273ساعت و 40دقیقه پیش  -  273ساعت و 40دقیقه پیش 

رهبر انقلاب در روز تنفیذ رئیس‌جمهور دوازدهم، سه جهت‌گیری اصلی را برای فعالیت دولت جدید تعیین و مشخص ‌کردند: پرداختن به مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم، تعامل گسترده با دنیا، و ظهور مقتدرانه در برابر سلطه‌طلبان در سطح جهان. از میان این سه جهت‌گیری، اولی سیاست داخلی دولت را به مشکلات درونی کشور، هدفمند می‌کند و دو جهت‌گیری دیگر، خط‌‌مشی سیاست‌خارجی دولت را تعیین می‌نماید. پرسشی که ممکن است به ذهن متبادر شود این است که چگونه یک کشور می‌تواند تعامل گسترده با دنیا داشته باشد و در عین حال، اسیر ساختارهای ساخته‌شده توسط نظام سلطه نشود؟

چرخش به سوی رشد غیرنفتی

-  703ساعت و 59دقیقه پیش  -  703ساعت و 59دقیقه پیش 

درسی که بحران‌های مالی جهانی به ما می‌دهد چرخش به سوی رشد غیرنفتی «رشد شکننده» تجربه‌های متعددی در سطح جهانی دارد؛ در اواسط دهه‌ی ۱۹۹۰ میلادی، زمانی که درجه‌ی بازبودگی اقتصاد (سهم تجارت خارجی به نسبت تولید داخل) در اقتصادهای شرق آسیا به بیش از ۱۰۰ درصد رسید، برخی تحلیلگران زنگ هشدار را به صدا درآوردند و گوشزد

ساختار و وظایف کمیسیون الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت کنگره مورد بررسی قرار گرفت

-  896ساعت و 1دقیقه پیش  -  896ساعت و 1دقیقه پیش 

به گزارش دبیرخانه دائمی کنگره بین‌المللی علوم انسانی اسلامی، جلسه‌ی ۴ ساعته‌ی بررسی ساختار و وظایف کمیسیون الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت سه‌شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ در دانشگاه امام صادق(ع) برگزار شد.

هنوز شرایط مطلوب برای یکسان سازی نرخ ارز فراهم نیست

-  896ساعت و 12دقیقه پیش  -  896ساعت و 12دقیقه پیش 

پژوهشگر بانکی معتقد است به دلیل تامین نشدن برخی پیش نیازها برای عملیاتی شدن یکسان‌سازی نرخ ارز و همچنین تقویت انتظارات تورمی در جامعه؛ اجرای ارز تک نرخی در شرایط مناسبی قرار ندارد.

-  1210ساعت و 58دقیقه پیش  -  1210ساعت و 58دقیقه پیش 

شکستن تابوهای سنتی پیشرفت اقتصادی

-  1211ساعت و 10دقیقه پیش  -  1211ساعت و 10دقیقه پیش 

یکی از کارهایی که به‌طور مشخّص مهم است در زمینه‌ی مسائل اقتصادی که هم مسئله‌ی رکود را می‌تواند تا حدود زیادی علاج کند و هم مسئله‌ی اشتغال را، پرداختن به صنایع کوچک و متوسّط در بخش صنعت است... احیاء صنایع کوچک و متوسّط یکی از برنامه‌های اساسی دولت باید باشد

-  1330ساعت و 55دقیقه پیش  -  1330ساعت و 55دقیقه پیش 

افزایش اقدامات نظارتی بانک مرکزی برای ایجاد ثبات مالی

-  1814ساعت و 46دقیقه پیش  -  1814ساعت و 46دقیقه پیش 

کارشناس مسایل اقتصادی گفت: یک بخش از وظایف بانک مرکزی برای ایجاد ثبات مالی نظارت است که در این بخش باید اقدامات جدی‌تری انجام شود.

نفوذ به کشورها با شعارهای زیبا

-  1879ساعت و 40دقیقه پیش  -  1879ساعت و 40دقیقه پیش 

گزارشی از نشست بررسی سند توسعه‌ی ۲۰۳۰ در مؤسسه پژوهشی- فرهنگی انقلاب اسلامی

تعداد کل مطالب حاوی کلید واژه 'پول' : 1579 عدد   | صفحه 1از158 صفحه       1   2    بعدی