logo
سه شنبه 06 تير 1396 - 
 تازه ترین ها:   بیانات در دیدار خانواده‌های شهدای مرزبان و مدافع حرم   «قیام» سپاه با «ذوالفقار» بر سر تروریست‌ها فرود آمد   امکان دریافت مجموعه مقالات کنفرانس ملی آینده پژوهی،علوم انسانی و توسعه   امکان دریافت مجموعه مقالات کنفرانس ملی آینده پژوهی،علوم انسانی و توسعه   وضعیت ایران در گزارش توسعه انسانی            دومین همایش ملی بازشناسی مشاهیر و مفاخرخراسان در ادب پارسی   همایش ملی عفاف ،حجاب و سبک زندگی   سومین کنفرانس سراسری دانش و فناوری علوم تربیتی مطالعات اجتماعی و روانشناسی ایران   دومین جشنواره دنیای فناوری اطلاعات   اولین کنفرانس بین المللی علوم اجتماعی،تربیتی علوم انسانی و روانشناسی      
تعداد کل از نوع 'راهبردهای رهبری' : 188 عدد   | صفحه 1از19 صفحه       1   2    بعدی
بیانات در دیدار خانواده‌های شهدای مرزبان و مدافع حرم

-  177ساعت و 1دقیقه پیش  -  177ساعت و 1دقیقه پیش 

بسیار جلسه‌ی شیرین و جالبی است از این جهت که عطر شهادت در این جلسه پیچیده است. بله، همه‌ی خانواده‌های شهدا در اینجا نیستند لکن یک مجموعه‌ای از خانواده‌های عزیز شهیدان ما، چه شهیدان [مدافع] حرم، چه شهیدان مرزبانی، چه شهیدان ارتش -نیروی زمینی- چه شهیدان سپاه، چه شهیدان نیروی انتظامی و دیگران در اینجا اجتماع کرده‌اید و عطر شهیدان در فضای حسینیّه پیچیده است.

بیانات در محفل انس با قرآن کریم

-  694ساعت و 55دقیقه پیش  -  694ساعت و 55دقیقه پیش 

خیلی جلسه‌ی شیرین و مطلوب و پُربرکت و ان‌شاءالله پُرفایده‌ای بود. ماه رمضان بر همه‌ی شما، بر همه‌ی قرآنیان مبارک باد؛ ان‌شاءالله. شروع این ماه مبارک را -که یکی از مهم‌ترین خصوصیّات این ماه مبارک، نزول قرآن، انس با قرآن و تلاوت قرآن است- امروز با تلاوت آیات کریمه‌ی قرآن در اینجا شاهد بودیم و حقّاً و انصافاً بهره بردیم؛ واقعاً استفاده کردیم. من تشکّر میکنم از برادرانی که زحمت کشیدند، این جلسه را و این برنامه‌ریزی را ترتیب دادند، انجام دادند؛ خیلی خوب بود.

دیدار نوروزی فرماندهان ارشد نیروهای مسلح با فرمانده کل قوا

-  1870ساعت و 21دقیقه پیش  -  1870ساعت و 21دقیقه پیش 

کاری که آمریکایی‌ها کردند، اشتباه و خطایی راهبردی است و آن‌ها درحال تکرار خطای گذشتگان خود هستند.

اقتصاد مقاومتی: تولید - اشتغال

-  2254 ساعت پیش  -  2254 ساعت پیش 

متن پیام نوروزی رهبر انقلاب به مناسبت سال ۱۳۹۶

مهم‌ترین و به‌یادماندنی‌ترین جمله‌ی رهبر انقلاب در سال ۹۵ کدام است؟

-  2548ساعت و 8دقیقه پیش  -  2548ساعت و 8دقیقه پیش 

لطفاً نظرات خود را از طریق همین صفحه ارسال یا آن را به شماره‌ی ۲۰۱۱۰ پیامک کنید تا در ذیل همین نوشته منتشر شود.

مردم باید اثر اقتصاد مقاومتی را در زندگی ببینند؛ اکنون اینگونه نیست

-  2640ساعت و 29دقیقه پیش  -  2640ساعت و 29دقیقه پیش 

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و اعضای مجلس خبرگان رهبری فرمودند: مردم باید اثر اقتصادمقاومتی را در زندگی ببینند؛ اکنون اینگونه نیست.

«ایرانِ عزیز» | قم؛ مردمانی مجاهد و بصیر

-  4077ساعت و 58دقیقه پیش  -  4077ساعت و 58دقیقه پیش 

رهبر معظم انقلاب اسلامی: «شهر قم شهر علم است، شهر جهاد است، شهر بصیرت است. بصیرت مردم قم یکی از آن نکات بسیار مهمی است که در طول این سی و چند سال همواره خود را نشان داده است. جالب است که پیدایش شهر قم هم ناشی بود از یک حرکت جهادی و توأم با بصیرت.

خدا با ماست

-  4221ساعت و 2دقیقه پیش  -  4221ساعت و 2دقیقه پیش 

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: بنی اسرائیل با موسی بودند، گفتند یا موسی![قوم فرعون] الان به ما میرسند؛ «مُدرَکون» ما را میگیرند و قتل‌عام میکنند. حضرت موسی در جواب گفت: قالَ کَلّآ، هرگز چنین چیزی پیش نخواهد آمد؛ چرا؟ اِنَّ مَعِیَ رَبّی؛ معیّت این است. [گفت] خدا با من است.

اطلاع‌نگاشت | قاچاق، بلای تولید داخلی

-  4411ساعت و 26دقیقه پیش  -  4411ساعت و 26دقیقه پیش 

قاچاق از عواملی است که به تولید داخلی ضربه اساسی وارد می‌کند و در پی آن مسأله اشتغال در کشور دچار آسیب جدی می‌شود، لذا مبارزه با قاچاق کالا از مطالبات مهم رهبر معظم انقلاب است.

اطلاع‌نگاشت | ۱۴ توصیه به نوجوانان

-  4436ساعت و 45دقیقه پیش  -  4436ساعت و 45دقیقه پیش 

مراسم جشن تکلیف حدود دو هزار نفر از دانش‌آموزان شهر تهران، عصر سه‌شنبه (۱۳۹۵/۰۹/۲۳) با حضور رهبر انقلاب اسلامی در حسینیه‌ی امام خمینی (رحمه‌الله) برگزار شد.

تعداد کل از نوع 'راهبردهای رهبری' : 188 عدد   | صفحه 1از19 صفحه       1   2    بعدی