logo
سه شنبه 06 تير 1396 - 
 تازه ترین ها:   بیانات در دیدار خانواده‌های شهدای مرزبان و مدافع حرم   «قیام» سپاه با «ذوالفقار» بر سر تروریست‌ها فرود آمد   امکان دریافت مجموعه مقالات کنفرانس ملی آینده پژوهی،علوم انسانی و توسعه   امکان دریافت مجموعه مقالات کنفرانس ملی آینده پژوهی،علوم انسانی و توسعه   وضعیت ایران در گزارش توسعه انسانی            دومین همایش ملی بازشناسی مشاهیر و مفاخرخراسان در ادب پارسی   همایش ملی عفاف ،حجاب و سبک زندگی   سومین کنفرانس سراسری دانش و فناوری علوم تربیتی مطالعات اجتماعی و روانشناسی ایران   دومین جشنواره دنیای فناوری اطلاعات   اولین کنفرانس بین المللی علوم اجتماعی،تربیتی علوم انسانی و روانشناسی      
تعداد کل از نوع 'علمی و فرهنگی' : 570 عدد   | صفحه 1از57 صفحه       1   2    بعدی
امکان دریافت مجموعه مقالات کنفرانس ملی آینده پژوهی،علوم انسانی و توسعه

-  244ساعت و 34دقیقه پیش  -  244ساعت و 34دقیقه پیش 

مجموعه مقالات کنفرانس ملی آینده پژوهی،علوم انسانی و توسعه در پایگاه استنادی مقالات کنفرانسهای کشور(سیویلیکا) نمایه سازی و منتشر گردید.مجموعه مقالات کنفرانس ملی آینده پژوهی،علوم انسانی و توسعه،در تاریخ ۲۰ آبان ۱۳۹۴ توسط مرکز توسعه آموزشهای نوین ایران (متانا) و تحت حمایت سیویلیکا در شهر شیراز برگزار گردید. به گزارش پایگاه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور(callforpapers.ir)،در این کنفرانس۳۶۸عنوان مقاله تخصصی شامل۴۱۷۰صفحه منتشر گردیده است.کلیه مقالات از طریق سیویلیکا قابل جستجو و دریافت می باشند.

پاکسازی و حذف رسوبات از آثار فرهنگی با راه اندازی دستگاه لیزر CO2

-  604ساعت و 32دقیقه پیش  -  604ساعت و 32دقیقه پیش 

رسوبات آثار فرهنگی با راه اندازی دستگاه لیزر CO2، پاکسازی و حذف می شود.

چه قدر با رتبه اول جهان در تولید مقاله یک درصد برتر فاصله داریم؟

-  655ساعت و 39دقیقه پیش  -  655ساعت و 39دقیقه پیش 

ایران در سال ۲۰۱۶ ، ۳۱۲ مقاله یک درصد برتر تولید کرده است که این رقم با رتبه اول جهان در تولید مقالات برتر بیش از ۶ هزار مقاله فاصله دارد.

صعود نانوی ایران به پله پنجم جهان

-  655ساعت و 41دقیقه پیش  -  655ساعت و 41دقیقه پیش 

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری از دست‌یابی رتبه مقالات نانو ایران به پنجم دنیا خبر داد و گفت: به این ترتیب ایران به هدف سند دوم توسعه نانو دست یافت.

روش نوین و کم‌هزینه محققان ایرانی در خالص‌سازی سریع‌تر پروتئین‌ها

-  655ساعت و 42دقیقه پیش  -  655ساعت و 42دقیقه پیش 

پژوهشگران دانشگاه کاشان در تحقیقات خود موفق به خالص‌سازی پروتئین‌ها به کمک نانوجاذب‌های مغناطیسی شدند که به گفته آنها بازده و سرعت بالایی در تخلیص پروتئین داشته و هزینه‌ فرایند را کاهش می‌دهند.

۲۶ شمع روشن به افتخار «رویان»، رویشگاه امید و خودباوری

قصه باشکوهی که از یک اتاق ۱۲ متری شروع شد

-  655ساعت و 50دقیقه پیش  -  655ساعت و 50دقیقه پیش 

۲۶ سال پیش در هشتم خرداد ماه سال ۱۳۷۰ مرکز جراحی محدود رویان با هدف ارائه خدمات درمانی به زوج‏های نابارور و پژوهش و آموزش در زمینه علوم باروری و ناباروری توسط زنده‌یاد دکتر سعید کاظمی آشتیانی و گروهی از پژوهشگران و همکارانش در جهاد دانشگاهی علوم پزشکی ایران تاسیس شد. مرکزی که با گذشت ربع قرن از تاسیس آن به یکی از قطب‌های مهم پزشکی تولیدمثل و تحقیقات سلول‌های بنیادی در منطقه و جهان تبدیل شده است.

برگزاری بیست و یکمین جلسه‌ی ‌گفتگوهای راهبردی

-  656ساعت و 11دقیقه پیش  -  656ساعت و 11دقیقه پیش 

بیست و یکمین جلسه از ‌گفتگوهای راهبردی در راستای الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، 16 خردادماه 1396 در محل مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت برگزار خواهد شد. به‌گزارش دفتر ارتباطات مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای مجید انصاری، معاون حقوقی رئیس جمهور سخنرانِ بیست و یکمین جلسه‌ی گفتگوهای راهبردی است.

فراخوان جشنواره بین‌المللی خوارزمی

-  1438ساعت و 9دقیقه پیش  -  1438ساعت و 9دقیقه پیش 

سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران برای برگزاری جشنواره جوان خوارزمی و جشنواره بین المللی خوارزمی با هدف معرفی و حمایت از طرح‌های برتر عرصه علم و فناوری، فراخوان داد.

بودجه پژوهش دانشگاه استنفورد،۱۰برابر کل اعتبارات تحقیقاتی ایران

-  1928ساعت و 10دقیقه پیش  -  1928ساعت و 10دقیقه پیش 

معاون تحقیقات و فناوری وزیر بهداشت گفت: در کشور ما حدود ۵۰۰ میلیارد تومان معادل ۱۲۵ میلیون دلار به حوزه پژوهش اختصاص می یابد در حالی که فقط در دانشگاه استنفورد به عنوان یکی از دانشگاه های برتر جهان، یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون دلار از بودجه به حوزه پژوهش اختصاص می یابد.

شبکه مدیریت نوآوری ایران راه‌اندازی شد

-  1928ساعت و 11دقیقه پیش  -  1928ساعت و 11دقیقه پیش 

شبکه مدیریت نوآوری ایران طی مراسمی در صندوق نوآوری و شکوفایی افتتاح شد.به گزارش دیده‌بان علم ایران، ماموریت شبکه مدیریت نوآوری ایران، توسعه اکوسیستم نوآوری در بخش خصوصی ایران در راستای اقتصاد دانش‌بنیان تعریف شده است.

تعداد کل از نوع 'علمی و فرهنگی' : 570 عدد   | صفحه 1از57 صفحه       1   2    بعدی